Extra ALV Alliance op Vr. 9 februari

ALL 5339 ALV Save The Date Website 01 1080

Beste Alliance'22 leden,

Jouw club heeft jouw stem nodig! 

Op vrijdag 9 februari vindt onze Extra Algemene Ledenvergadering plaats. Tijdens deze cruciale bijeenkomst wordt aan alle aanwezige leden gevraagd of zij akkoord gaan met het aanstellen van een Verenigingsmanager en een verhoging van de contributie die essentieel is om dit mogelijk te maken.

 

Het bestuur doet dit voorstel in de volle overtuiging dat de huidige situatie onhoudbaar is. Aanpassing van de organisatie van het vrijwilligerswerk in de vereniging is nodig om aan alle verwachtingen van leden tegemoet te komen en de toekomst van onze vereniging zeker te stellen. Het aanstellen van een Verenigingsmanager is daarin voor het bestuur een cruciale stap.

 

Laten we samenwerken voor een sterker, beter georganiseerd en bloeiend Alliance'22.

 

Locatie: kantine Alliance’22, Zeedistelweg 2

Tijdstip: vrijdag 9 februari, 20.00u

Laat je stem horen en help ons de toekomst van onze vereniging te verzekeren!

Meer details volgen binnenkort. Reserveer nu alvast deze datum in je agenda en maak het verschil!

Met sportieve groet,

Het bestuur van Alliance’22