Wil je weten waarom we meedoen aan de Grote Clubactie en wat er precies opgeknapt gaat worden?
Bekijk dan de video van onze voorzitter Robert Graat, waarin hij je meeneemt naar het spelershonk “het best bewaarde geheim van de club”, en vertelt waarom we er samen iets moois van willen maken voor al onze jongens en meisjes.
Grootse clubactie voor spelershonk
Het kan je haast niet zijn ontgaan: op zaterdag 20 september is de Grote Clubactie 2025 van start gegaan. Aan de landelijke Grote Clubactie doen dit jaar 6.300 verenigingen mee, waarvan 1.120 voetbalverenigingen.
Door mee te doen aan de Grote Clubactie, kunnen verenigingen geld verdienen om bijvoorbeeld de kantine op te knappen, nieuwe materialen te kopen of om, zoals bij Alliance, het spelershonk op te knappen. In 2024 hebben voetbalverenigingen in totaal € 6,8 miljoen opgehaald, dat is ruim €4.800 per voetbalclub. Dit jaar doet Alliance ook weer mee, na een tijd van afwezigheid.
We doen met een belangrijke reden mee, want het is hoog tijd dat ons spelershonk een flinke opknapbeurt krijgt. We willen er een gezellige, lichte en functionele ruimte van maken waar spelers graag samenkomen voor teambesprekingen en ontspanning. Met de opbrengst van de Grote Clubactie hopen we niet alleen nieuwe ramen te plaatsen voor meer daglicht, maar ook het interieur te moderniseren zodat iedereen zich er thuis voelt.
We hopen natuurlijk op een zo groot mogelijke opbrengst om dat mogelijk te maken! Daarom gaan onze spelertjes van de onder 8 tot en met onder 12 teams fanatiek langs de huizen in hun buurt en langs hun familie en vrienden om loten te verkopen. Een lot kost €3,- waarvan €2,40 naar Alliance gaat. Door het kopen van een lot ondersteun je niet alleen Alliance, maar maak je ook kans op mooie prijzen! Of je iets hebt gewonnen kan je zien vanaf 12 november op lotchecker.clubactie.nl. Bovendien maken de spelertjes die de meeste loten verkopen ook nog kans op mooie prijzen van Alliance!
De grote clubactie loopt nog tot 30 oktober, dus kopen die loten!!