Uitnodiging ALV op maandag 25 nov 2019

Wie wordt de nieuwe voorzitter?

Het bestuur van Sv. Alliance '22 nodigt al haar leden, oud-leden, donateurs en andere belangstellenden van harte uit voor de Algemene Ledenvergadering op maandagavond 25 november 2019, vanaf 20.00 uur in de Alliance kantine (inloop v/a 19:30u).

Op deze avond vindt een speciale gebeurtenis plaats!

Onze voorzitter, Ben Steeman, treedt na 15 jaar af én vertelt wat hij nog voor onze club blijft doen. Tot 1 oktober jl hebben geïnteresseerden in het voorzitterschap zich kunnen aanmelden, hier zijn geen kandidaten uit voortgekomen.

Het bestuur draagt een kandidaat als vervanger voor, namelijk Robert Graat, huidig jeugdvoorzitter.

De vaste ALV-onderwerpen (terugblik, bestuurswisseling en financiële verantwoording) staan voor de pauze op het programma. Naast de genoemde voorzitterswisseling zal er uitgebreid toelichting worden gegeven op de financiële situatie van onze club.

Na de pauze nemen we je me in de wondere wereld van het kledingproject. Ervaring van de eerste 3 jaar en visie op de toekomst wordt gedeeld. Als tweede onderwerp bespreken we de nieuwe vrijwilligers aanpak, waar we een jaar geleden mee gestart zijn.


We zien uit naar een grote opkomst van betrokken Alliancers. Kom je ook?


>>>> Download onderaan de complete agenda van de Algemene Ledenvergadering

VOEG TOE AAN JE EIGEN AGENDA:
Google

- Outlook

Tot maandag 25 november! (Inloop v/a 19:30u)

Met vriendelijke groet,
namens het bestuur van Sv. Alliance ’22
Ben Steeman & Robert Graat

 

a4 poster ALV uitnodiging 2019

Bijlagen:
Bewaar het bestand Agenda ALV 25 november 2019.pdfAgenda ALV 25 november 2019.pdf46 kB07-11-2019 10:47