Team uitslagen, standen, programma

Beste Mobiele weergave in liggende (landscape) modus (kantel uw mobiele telefoon/tablet)
  • Zo 1

  • Periode

  • Zo 2

  • Zo 3

  • Zo 4

  • Zo 5

  • Zo VR1

  • Za 1

  • Periode

  • Za 35+1

  • Zo JO19-1

  • Periode

  • Zo JO19-2

  • Zo JO19-3

  • Zo JO19-4

  • Zo JO19-5

  • Za JO17-1

  • Za JO17-2

  • Za JO17-3

  • Za JO17-4

  • Za JO16-1

  • Za JO15-1

  • Za JO15-2

  • Za JO15-3G

  • Za JO15-4

  • Za JO14-1

  • Za JO14-2

  • Za JO13-1

  • Za JO13-2

  • Za JO13-3

  • Za JO12-1

  • Za JO12-2

  • Za JO12-3

  • Za JO11-1

  • Za JO11-2

  • Za JO11-3

  • Za JO11-4

  • Za JO11-5

  • Za JO10-1

  • Za JO10-2

  • Za JO10-3

  • Za JO10-4

  • Za JO10-5

  • Za JO9-1

  • Za JO9-2

  • Za JO9-3

  • Za JO9-4

  • Za JO9-5

  • Za JO9-6M

  • Za JO8-1

  • Za JO8-2

  • Za JO8-3

  • Za JO8-4

  • Za JO8-5

  • Zo MO19-1

  • Za MO17-1

  • Za MO15-1

  • Za MO13-1

  • Za MO13-2

  • Za MO11-1

  • Zaal 1

  • Zaal 2

  • Zaal VR1

  • Club Programma + Uitslagen

Alliance 22 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

Alliance 22 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

4e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
26 mrt Alliance 22 1 DIO 1 -
26 mrt DSK 1 HBC 1 4-2
26 mrt NFC 1 Terrasvogels 1 2-2
26 mrt Onze Gezellen 1 BSM 1 2-1
26 mrt RCH 1 Spaarnwoude 1 0-2
26 mrt Waterloo 1 DSS 1 1-0
26 mrt Zwanenburg 1 Vogelenzang 1 12-2

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 19 17 1 1 52 65 17 -
2 Spaarnwoude 1 20 15 2 3 47 74 24 -
3 Zwanenburg 1 20 14 3 3 45 65 19 -
4 NFC 1 20 11 4 5 37 51 26 -
5 RCH 1 19 10 3 6 33 44 37 -
6 DSK 1 20 10 3 7 33 51 36 -
7 HBC 1 19 9 5 5 32 43 30 -
8 Waterloo 1 20 8 4 8 28 32 41 -
9 Onze Gezellen 1 20 8 3 9 27 41 55 -
10 DSS 1 20 7 3 10 24 35 33 -
11 Terrasvogels 1 20 5 4 11 19 30 49 -
12 BSM 1 20 2 1 17 7 23 64 -
13 Vogelenzang 1 19 0 3 16 3 16 89 -
14 DIO 1 18 1 1 16 1 16 66 3
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02 apr 14:00 BSM 1 - DSK 1 Sportpark 't Rottegat
02 apr 14:00 Terrasvogels 1 - HBC 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
02 apr 14:00 Spaarnwoude 1 - Waterloo 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
02 apr 14:00 DSS 1 - NFC 1 Sportpark Pim Mulier
02 apr 14:00 RCH 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Heemstede
02 apr 14:00 DIO 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg
02 apr 14:00 Vogelenzang 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vogelenzang
09 apr 14:00 Waterloo 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Waterloo
09 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - DSS 1 Sportpark Vd Aart
09 apr 14:00 HBC 1 - DIO 1 Sportpark HBC
09 apr 14:00 NFC 1 - BSM 1 Sportpark Sportlaan West
09 apr 14:00 Zwanenburg 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Zwanenburg
09 apr 14:00 DSK 1 - RCH 1 Sportpark DSK
09 apr 14:15 Alliance 22 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Alliance'22
15 apr 17:00 Alliance 22 1 - DIO 1 Sportpark Alliance'22
17 apr 14:00 Vogelenzang 1 - HBC 1 Sportpark Vogelenzang
17 apr 14:00 DIO 1 - RCH 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg
23 apr 14:00 DIO 1 - Waterloo 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg
23 apr 14:00 Zwanenburg 1 - DSS 1 Sportpark Zwanenburg
23 apr 14:00 DSK 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark DSK
23 apr 14:00 Vogelenzang 1 - BSM 1 Sportpark Vogelenzang
23 apr 14:00 HBC 1 - RCH 1 Sportpark HBC
23 apr 14:00 Terrasvogels 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
23 apr 14:15 Alliance 22 1 - NFC 1 Sportpark Alliance'22
30 apr 14:00 BSM 1 - Alliance 22 1 Sportpark 't Rottegat
30 apr 14:00 NFC 1 - DSK 1 Sportpark Sportlaan West
30 apr 14:00 DSS 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Pim Mulier
30 apr 14:00 RCH 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Heemstede
30 apr 14:00 Spaarnwoude 1 - HBC 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
30 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - DIO 1 Sportpark Vd Aart
30 apr 14:30 Waterloo 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Waterloo
07 mei 14:00 HBC 1 - DSS 1 Sportpark HBC
07 mei 14:00 Alliance 22 1 - RCH 1 Sportpark Alliance'22
07 mei 14:00 DSK 1 - Waterloo 1 Sportpark DSK
07 mei 14:00 Zwanenburg 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Zwanenburg
07 mei 14:00 NFC 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Sportlaan West
07 mei 14:00 Terrasvogels 1 - BSM 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
07 mei 14:00 DIO 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg
14 mei 14:00 Onze Gezellen 1 - NFC 1 Sportpark Vd Aart
14 mei 14:00 BSM 1 - HBC 1 Sportpark 't Rottegat
14 mei 14:00 RCH 1 - DIO 1 Sportpark Heemstede
14 mei 14:00 Waterloo 1 - Alliance 22 1 Sportpark Waterloo
14 mei 14:00 Vogelenzang 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Vogelenzang
14 mei 14:00 DSS 1 - DSK 1 Sportpark Pim Mulier
14 mei 14:00 Spaarnwoude 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - BSM 1 5 - 1
Alliance 22 1 - DIO 1 -
Alliance 22 1 - DSK 1 2 - 1
Alliance 22 1 - DSS 1 4 - 1
Alliance 22 1 - HBC 1 2 - 1
Alliance 22 1 - Onze Gezellen 1 6 - 2
Alliance 22 1 - Terrasvogels 1 3 - 1
Alliance 22 1 - Vogelenzang 1 8 - 1
Alliance 22 1 - Waterloo 1 6 - 1
Alliance 22 1 - Zwanenburg 1 0 - 0
BSM 1 - DIO 1 5 - 2
BSM 1 - DSS 1 0 - 4
BSM 1 - NFC 1 0 - 5
BSM 1 - Onze Gezellen 1 2 - 4
BSM 1 - RCH 1 1 - 2
BSM 1 - Spaarnwoude 1 1 - 6
BSM 1 - Terrasvogels 1 1 - 2
BSM 1 - Vogelenzang 1 0 - 0
BSM 1 - Waterloo 1 1 - 3
BSM 1 - Zwanenburg 1 1 - 4
DIO 1 - Alliance 22 1 0 - 6
DIO 1 - BSM 1 0 - 3
DIO 1 - DSK 1 0 - 4
DIO 1 - DSS 1 4 - 3
DIO 1 - HBC 1 0 - 4
DIO 1 - NFC 1 1 - 2
DIO 1 - Onze Gezellen 1 1 - 3
DIO 1 - RCH 1 -
DIO 1 - Spaarnwoude 1 1 - 3
DIO 1 - Terrasvogels 1 1 - 3
DSK 1 - Alliance 22 1 2 - 0
DSK 1 - BSM 1 4 - 0
DSK 1 - DIO 1 3 - 0
DSK 1 - DSS 1 2 - 1
DSK 1 - HBC 1 4 - 2
DSK 1 - NFC 1 0 - 3
DSK 1 - Onze Gezellen 1 3 - 2
DSK 1 - Terrasvogels 1 4 - 2
DSK 1 - Vogelenzang 1 9 - 2
DSK 1 - Zwanenburg 1 0 - 4
DSS 1 - Alliance 22 1 1 - 2
DSS 1 - BSM 1 4 - 1
DSS 1 - DIO 1 4 - 1
DSS 1 - HBC 1 0 - 2
DSS 1 - Onze Gezellen 1 1 - 1
DSS 1 - RCH 1 3 - 2
DSS 1 - Spaarnwoude 1 1 - 2
DSS 1 - Terrasvogels 1 2 - 1
DSS 1 - Waterloo 1 3 - 0
DSS 1 - Zwanenburg 1 2 - 3
HBC 1 - Alliance 22 1 1 - 5
HBC 1 - BSM 1 5 - 1
HBC 1 - DSK 1 1 - 1
HBC 1 - NFC 1 1 - 1
HBC 1 - Onze Gezellen 1 3 - 1
HBC 1 - Spaarnwoude 1 5 - 2
HBC 1 - Terrasvogels 1 4 - 0
HBC 1 - Vogelenzang 1 2 - 0
HBC 1 - Waterloo 1 1 - 1
HBC 1 - Zwanenburg 1 0 - 0
NFC 1 - Alliance 22 1 0 - 1
NFC 1 - DIO 1 2 - 0
NFC 1 - DSS 1 2 - 2
NFC 1 - HBC 1 3 - 1
NFC 1 - Onze Gezellen 1 5 - 0
NFC 1 - RCH 1 2 - 1
NFC 1 - Terrasvogels 1 2 - 2
NFC 1 - Vogelenzang 1 4 - 1
NFC 1 - Waterloo 1 3 - 0
NFC 1 - Zwanenburg 1 1 - 2
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen 1 - Alliance 22 1 1 - 4
Onze Gezellen 1 - BSM 1 2 - 1
Onze Gezellen 1 - DSK 1 2 - 1
Onze Gezellen 1 - HBC 1 2 - 2
Onze Gezellen 1 - RCH 1 0 - 5
Onze Gezellen 1 - Spaarnwoude 1 1 - 7
Onze Gezellen 1 - Terrasvogels 1 2 - 1
Onze Gezellen 1 - Vogelenzang 1 7 - 0
Onze Gezellen 1 - Waterloo 1 3 - 1
Onze Gezellen 1 - Zwanenburg 1 0 - 4
RCH 1 - Alliance 22 1 1 - 4
RCH 1 - BSM 1 2 - 1
RCH 1 - DSK 1 5 - 4
RCH 1 - DSS 1 1 - 1
RCH 1 - HBC 1 3 - 5
RCH 1 - NFC 1 3 - 2
RCH 1 - Spaarnwoude 1 0 - 2
RCH 1 - Vogelenzang 1 2 - 1
RCH 1 - Waterloo 1 3 - 1
RCH 1 - Zwanenburg 1 3 - 2
Spaarnwoude 1 - Alliance 22 1 0 - 3
Spaarnwoude 1 - BSM 1 6 - 3
Spaarnwoude 1 - DIO 1 6 - 1
Spaarnwoude 1 - DSK 1 3 - 1
Spaarnwoude 1 - DSS 1 3 - 0
Spaarnwoude 1 - NFC 1 2 - 3
Spaarnwoude 1 - Onze Gezellen 1 5 - 0
Spaarnwoude 1 - RCH 1 1 - 1
Spaarnwoude 1 - Terrasvogels 1 5 - 1
Spaarnwoude 1 - Vogelenzang 1 6 - 0
Terrasvogels 1 - Alliance 22 1 1 - 2
Terrasvogels 1 - DIO 1 2 - 1
Terrasvogels 1 - DSK 1 2 - 2
Terrasvogels 1 - DSS 1 1 - 0
Terrasvogels 1 - NFC 1 3 - 3
Terrasvogels 1 - RCH 1 0 - 3
Terrasvogels 1 - Spaarnwoude 1 1 - 3
Terrasvogels 1 - Vogelenzang 1 4 - 2
Terrasvogels 1 - Waterloo 1 1 - 3
Terrasvogels 1 - Zwanenburg 1 1 - 5
Vogelenzang 1 - DIO 1 2 - 2
Vogelenzang 1 - DSK 1 1 - 1
Vogelenzang 1 - DSS 1 0 - 2
Vogelenzang 1 - HBC 1 -
Vogelenzang 1 - NFC 1 0 - 6
Vogelenzang 1 - Onze Gezellen 1 1 - 6
Vogelenzang 1 - RCH 1 1 - 2
Vogelenzang 1 - Spaarnwoude 1 1 - 6
Vogelenzang 1 - Waterloo 1 0 - 4
Vogelenzang 1 - Zwanenburg 1 1 - 6
Waterloo 1 - BSM 1 1 - 0
Waterloo 1 - DIO 1 4 - 1
Waterloo 1 - DSK 1 1 - 3
Waterloo 1 - DSS 1 1 - 0
Waterloo 1 - HBC 1 1 - 2
Waterloo 1 - NFC 1 2 - 1
Waterloo 1 - Onze Gezellen 1 2 - 2
Waterloo 1 - RCH 1 4 - 4
Waterloo 1 - Spaarnwoude 1 0 - 6
Waterloo 1 - Terrasvogels 1 1 - 1
Zwanenburg 1 - Alliance 22 1 1 - 2
Zwanenburg 1 - BSM 1 3 - 0
Zwanenburg 1 - DIO 1 7 - 0
Zwanenburg 1 - DSK 1 3 - 2
Zwanenburg 1 - HBC 1 3 - 1
Zwanenburg 1 - NFC 1 4 - 1
Zwanenburg 1 - RCH 1 2 - 1
Zwanenburg 1 - Spaarnwoude 1 0 - 0
Zwanenburg 1 - Vogelenzang 1 12 - 2
Zwanenburg 1 - Waterloo 1 0 - 1

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:00

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 2 / Mannen Zondag reserve (A-cat)

Alliance 22 2 / Mannen Zondag reserve (A-cat)

3e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
26 mrt Alliance 22 2 DSS 2 2-1
26 mrt EDO hfc 3 HBC 2 2-0
26 mrt Hillegom sv 3 Olympia Haarlem 2 3-1
26 mrt Schoten 2 Pancratius 3 1-1
26 mrt United/DAVO 2 Swift 3 1-3
26 mrt Velsen 4 VVH Velserbroek 2 4-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC 2 18 11 3 4 36 49 30 -
2 Hillegom sv 3 18 11 2 5 35 37 24 -
3 Alliance 22 2 18 9 5 4 32 63 39 -
4 Schoten 2 18 8 4 6 28 46 42 -
5 DSS 2 18 8 3 7 27 39 42 -
6 EDO hfc 3 18 7 5 6 26 30 28 -
7 Swift 3 18 8 2 8 26 51 57 -
8 United/DAVO 2 18 7 2 9 23 44 40 -
9 Velsen 4 18 6 4 8 22 33 37 -
10 Olympia Haarlem 2 18 7 1 10 22 28 33 -
11 Pancratius 3 18 5 3 10 18 30 45 -
12 VVH Velserbroek 2 18 3 2 13 11 27 60 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02 apr 11:00 Olympia Haarlem 2 - Alliance 22 2 Sportpark Nol Houtkamp
02 apr 11:15 DSS 2 - EDO hfc 3 Sportpark Pim Mulier
02 apr 11:30 VVH Velserbroek 2 - Schoten 2 Sportpark Vd Aart
02 apr 14:00 Hillegom sv 3 - Velsen 4 Sportpark De Zanderij
02 apr 15:00 Swift 3 - HBC 2 Sportpark Olympiaplein - Swift
06 apr 20:00 Pancratius 3 - United/DAVO 2 Sportpark Schuilhoeve
09 apr 11:00 United/DAVO 2 - DSS 2 Sportpark United DAVO
09 apr 11:00 Velsen 4 - Swift 3 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
09 apr 11:00 HBC 2 - Pancratius 3 Sportpark HBC
09 apr 11:30 Schoten 2 - Olympia Haarlem 2 Sportpark Vergierdeweg
09 apr 11:45 Alliance 22 2 - Hillegom sv 3 Sportpark Alliance'22
09 apr 12:00 EDO hfc 3 - VVH Velserbroek 2 Sportpark Noordersportpark
30 apr 11:00 Olympia Haarlem 2 - HBC 2 Sportpark Nol Houtkamp
30 apr 11:15 DSS 2 - Schoten 2 Sportpark Pim Mulier
30 apr 11:30 VVH Velserbroek 2 - Pancratius 3 Sportpark Vd Aart
30 apr 11:45 Alliance 22 2 - Velsen 4 Sportpark Alliance'22
30 apr 14:00 Hillegom sv 3 - United/DAVO 2 Sportpark De Zanderij
30 apr 15:00 Swift 3 - EDO hfc 3 Sportpark Olympiaplein - Swift
07 mei 11:00 United/DAVO 2 - Olympia Haarlem 2 Sportpark United DAVO
07 mei 11:00 Pancratius 3 - Swift 3 Sportpark Schuilhoeve
07 mei 11:00 Velsen 4 - DSS 2 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
07 mei 11:00 HBC 2 - VVH Velserbroek 2 Sportpark HBC
07 mei 11:30 Schoten 2 - Alliance 22 2 Sportpark Vergierdeweg
07 mei 12:00 EDO hfc 3 - Hillegom sv 3 Sportpark Noordersportpark

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 2 - DSS 2 2 - 1
Alliance 22 2 - EDO hfc 3 2 - 1
Alliance 22 2 - HBC 2 1 - 3
Alliance 22 2 - Olympia Haarlem 2 3 - 0
Alliance 22 2 - Pancratius 3 8 - 1
Alliance 22 2 - Schoten 2 3 - 2
Alliance 22 2 - Swift 3 6 - 0
Alliance 22 2 - United/DAVO 2 2 - 2
Alliance 22 2 - VVH Velserbroek 2 10 - 3
DSS 2 - Alliance 22 2 2 - 2
DSS 2 - HBC 2 3 - 1
DSS 2 - Hillegom sv 3 1 - 0
DSS 2 - Olympia Haarlem 2 4 - 1
DSS 2 - Pancratius 3 3 - 0
DSS 2 - Swift 3 6 - 6
DSS 2 - United/DAVO 2 4 - 2
DSS 2 - Velsen 4 2 - 1
DSS 2 - VVH Velserbroek 2 2 - 7
EDO hfc 3 - Alliance 22 2 0 - 2
EDO hfc 3 - DSS 2 0 - 0
EDO hfc 3 - HBC 2 2 - 0
EDO hfc 3 - Olympia Haarlem 2 4 - 1
EDO hfc 3 - Pancratius 3 2 - 4
EDO hfc 3 - Schoten 2 3 - 3
EDO hfc 3 - Swift 3 0 - 3
EDO hfc 3 - United/DAVO 2 4 - 1
EDO hfc 3 - Velsen 4 1 - 1
HBC 2 - Alliance 22 2 5 - 3
HBC 2 - DSS 2 4 - 1
HBC 2 - EDO hfc 3 0 - 0
HBC 2 - Hillegom sv 3 2 - 2
HBC 2 - Olympia Haarlem 2 2 - 5
HBC 2 - Schoten 2 1 - 1
HBC 2 - Swift 3 10 - 1
HBC 2 - United/DAVO 2 2 - 1
HBC 2 - Velsen 4 7 - 1
Hillegom sv 3 - Alliance 22 2 1 - 0
Hillegom sv 3 - DSS 2 4 - 2
Hillegom sv 3 - EDO hfc 3 5 - 2
Hillegom sv 3 - HBC 2 0 - 1
Hillegom sv 3 - Olympia Haarlem 2 3 - 1
Hillegom sv 3 - Pancratius 3 4 - 1
Hillegom sv 3 - Schoten 2 1 - 2
Hillegom sv 3 - Swift 3 0 - 3
Hillegom sv 3 - VVH Velserbroek 2 2 - 1
Olympia Haarlem 2 - DSS 2 3 - 2
Olympia Haarlem 2 - EDO hfc 3 1 - 3
Olympia Haarlem 2 - Hillegom sv 3 0 - 1
Olympia Haarlem 2 - Pancratius 3 1 - 0
Olympia Haarlem 2 - Schoten 2 1 - 2
Olympia Haarlem 2 - Swift 3 2 - 3
Olympia Haarlem 2 - United/DAVO 2 3 - 0
Olympia Haarlem 2 - Velsen 4 1 - 2
Olympia Haarlem 2 - VVH Velserbroek 2 1 - 0
Wedstrijd Uitslag
Pancratius 3 - Alliance 22 2 4 - 4
Pancratius 3 - DSS 2 0 - 1
Pancratius 3 - EDO hfc 3 0 - 2
Pancratius 3 - HBC 2 2 - 4
Pancratius 3 - Hillegom sv 3 2 - 0
Pancratius 3 - Olympia Haarlem 2 3 - 2
Pancratius 3 - Schoten 2 2 - 5
Pancratius 3 - Velsen 4 0 - 3
Pancratius 3 - VVH Velserbroek 2 2 - 0
Schoten 2 - DSS 2 4 - 2
Schoten 2 - EDO hfc 3 2 - 3
Schoten 2 - HBC 2 3 - 0
Schoten 2 - Hillegom sv 3 2 - 4
Schoten 2 - Pancratius 3 1 - 1
Schoten 2 - Swift 3 5 - 2
Schoten 2 - United/DAVO 2 6 - 1
Schoten 2 - Velsen 4 1 - 4
Schoten 2 - VVH Velserbroek 2 1 - 1
Swift 3 - Alliance 22 2 4 - 4
Swift 3 - DSS 2 0 - 2
Swift 3 - Hillegom sv 3 3 - 4
Swift 3 - Olympia Haarlem 2 1 - 2
Swift 3 - Pancratius 3 2 - 6
Swift 3 - Schoten 2 4 - 2
Swift 3 - United/DAVO 2 0 - 4
Swift 3 - Velsen 4 3 - 2
Swift 3 - VVH Velserbroek 2 4 - 1
United/DAVO 2 - Alliance 22 2 1 - 3
United/DAVO 2 - EDO hfc 3 1 - 1
United/DAVO 2 - HBC 2 2 - 3
United/DAVO 2 - Hillegom sv 3 0 - 2
United/DAVO 2 - Pancratius 3 2 - 1
United/DAVO 2 - Schoten 2 9 - 1
United/DAVO 2 - Swift 3 1 - 3
United/DAVO 2 - Velsen 4 2 - 0
United/DAVO 2 - VVH Velserbroek 2 7 - 0
Velsen 4 - Alliance 22 2 5 - 5
Velsen 4 - EDO hfc 3 2 - 1
Velsen 4 - HBC 2 1 - 2
Velsen 4 - Hillegom sv 3 0 - 3
Velsen 4 - Olympia Haarlem 2 0 - 0
Velsen 4 - Pancratius 3 1 - 1
Velsen 4 - Schoten 2 0 - 3
Velsen 4 - United/DAVO 2 3 - 4
Velsen 4 - VVH Velserbroek 2 4 - 1
VVH Velserbroek 2 - Alliance 22 2 4 - 3
VVH Velserbroek 2 - DSS 2 5 - 1
VVH Velserbroek 2 - EDO hfc 3 0 - 1
VVH Velserbroek 2 - HBC 2 1 - 2
VVH Velserbroek 2 - Hillegom sv 3 1 - 1
VVH Velserbroek 2 - Olympia Haarlem 2 0 - 3
VVH Velserbroek 2 - Swift 3 0 - 9
VVH Velserbroek 2 - United/DAVO 2 2 - 4
VVH Velserbroek 2 - Velsen 4 0 - 3

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:00

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 3 / Mannen Zondag reserve (A-cat)

Alliance 22 3 / Mannen Zondag reserve (A-cat)

3e klasse E

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
26 mrt Pancratius 4 Zwanenburg 3 3-2
26 mrt RODA 23 4 Buitenveldert 3 2-4
26 mrt SDZ 3 Swift 4 3-0

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Swift 4 13 9 3 1 30 48 18 -
2 FC Aalsmeer 2 13 8 3 2 27 29 9 -
3 SDZ 3 12 8 1 3 25 34 19 -
4 Buitenveldert 3 12 6 1 5 19 43 31 -
5 RODA 23 4 13 5 0 8 15 25 36 -
6 Alliance 22 3 13 4 2 7 14 26 29 -
7 OSC 2 12 3 4 5 13 22 40 -
8 Zwanenburg 3 14 3 2 9 11 25 47 -
9 Pancratius 4 14 3 2 9 11 22 45 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02 apr 11:30 FC Aalsmeer 2 - Pancratius 4 Sportpark FC Aalsmeer
02 apr 12:00 OSC 2 - SDZ 3 Sportpark Ookmeer
02 apr 14:00 Alliance 22 3 - Buitenveldert 3 Sportpark Alliance'22
06 apr 20:15 Zwanenburg 3 - RODA 23 4 Sportpark Zwanenburg
09 apr 13:00 Buitenveldert 3 - Swift 4 Sportpark Buitenveldert
09 apr 13:30 SDZ 3 - FC Aalsmeer 2 Sportpark Transformatorweg - SDZ
09 apr 14:30 RODA 23 4 - OSC 2 Sportpark RODA '23 Bovenkerk
30 apr 11:30 FC Aalsmeer 2 - Buitenveldert 3 Sportpark FC Aalsmeer
30 apr 13:15 OSC 2 - Swift 4 Sportpark Ookmeer
30 apr 14:00 Zwanenburg 3 - SDZ 3 Sportpark Zwanenburg
30 apr 14:00 Alliance 22 3 - RODA 23 4 Sportpark Alliance'22
07 mei 12:00 SDZ 3 - Pancratius 4 Sportpark Transformatorweg - SDZ
07 mei 13:00 Swift 4 - Alliance 22 3 Sportpark Olympiaplein - Swift
07 mei 16:15 Buitenveldert 3 - OSC 2 Sportpark Buitenveldert

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 3 - FC Aalsmeer 2 2 - 1
Alliance 22 3 - OSC 2 2 - 4
Alliance 22 3 - Pancratius 4 5 - 3
Alliance 22 3 - SDZ 3 2 - 0
Alliance 22 3 - Swift 4 1 - 1
Alliance 22 3 - Zwanenburg 3 1 - 2
Buitenveldert 3 - Alliance 22 3 2 - 1
Buitenveldert 3 - FC Aalsmeer 2 1 - 1
Buitenveldert 3 - Pancratius 4 3 - 2
Buitenveldert 3 - RODA 23 4 2 - 3
Buitenveldert 3 - SDZ 3 3 - 4
Buitenveldert 3 - Zwanenburg 3 13 - 2
FC Aalsmeer 2 - Alliance 22 3 0 - 0
FC Aalsmeer 2 - OSC 2 4 - 0
FC Aalsmeer 2 - RODA 23 4 3 - 1
FC Aalsmeer 2 - SDZ 3 1 - 0
FC Aalsmeer 2 - Swift 4 1 - 3
FC Aalsmeer 2 - Zwanenburg 3 5 - 1
OSC 2 - Alliance 22 3 5 - 4
OSC 2 - Buitenveldert 3 1 - 10
OSC 2 - FC Aalsmeer 2 0 - 4
OSC 2 - Pancratius 4 1 - 1
OSC 2 - RODA 23 4 3 - 2
OSC 2 - Zwanenburg 3 1 - 1
Pancratius 4 - Alliance 22 3 0 - 3
Pancratius 4 - Buitenveldert 3 3 - 1
Pancratius 4 - FC Aalsmeer 2 0 - 6
Pancratius 4 - OSC 2 1 - 1
Pancratius 4 - RODA 23 4 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
Pancratius 4 - SDZ 3 1 - 2
Pancratius 4 - Swift 4 2 - 8
Pancratius 4 - Zwanenburg 3 3 - 2
RODA 23 4 - Alliance 22 3 1 - 0
RODA 23 4 - Buitenveldert 3 2 - 4
RODA 23 4 - FC Aalsmeer 2 1 - 2
RODA 23 4 - Pancratius 4 4 - 1
RODA 23 4 - SDZ 3 1 - 3
RODA 23 4 - Swift 4 1 - 4
RODA 23 4 - Zwanenburg 3 3 - 1
SDZ 3 - Alliance 22 3 5 - 3
SDZ 3 - Buitenveldert 3 5 - 0
SDZ 3 - OSC 2 2 - 2
SDZ 3 - RODA 23 4 6 - 3
SDZ 3 - Swift 4 3 - 0
SDZ 3 - Zwanenburg 3 2 - 0
Swift 4 - Buitenveldert 3 5 - 1
Swift 4 - FC Aalsmeer 2 0 - 0
Swift 4 - OSC 2 4 - 0
Swift 4 - Pancratius 4 6 - 3
Swift 4 - RODA 23 4 6 - 0
Swift 4 - SDZ 3 3 - 2
Swift 4 - Zwanenburg 3 3 - 3
Zwanenburg 3 - Alliance 22 3 5 - 2
Zwanenburg 3 - Buitenveldert 3 2 - 3
Zwanenburg 3 - FC Aalsmeer 2 0 - 1
Zwanenburg 3 - OSC 2 5 - 4
Zwanenburg 3 - Pancratius 4 0 - 1
Zwanenburg 3 - Swift 4 1 - 5

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:01

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 1 / Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Alliance 22 1 / Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

4e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DEM 1 18 12 6 0 42 54 24 -
2 Velsenoord 1 17 12 3 2 39 81 14 -
3 United/DAVO 1 17 11 3 3 36 71 32 -
4 Alliance 22 1 18 10 4 4 34 44 31 -
5 Stormvogels 1 18 10 4 4 34 38 29 -
6 SVIJ 1 18 9 2 7 29 40 36 -
7 Haarlem-Kennemerland 1 18 6 4 8 22 45 39 -
8 HBC 1 18 6 4 8 22 44 49 -
9 Bloemendaal 1 17 6 1 10 19 29 47 -
10 Kennemers 1 18 3 3 12 12 25 58 -
11 Geel Wit 1 18 2 0 16 6 27 101 -
12 DSS 1 17 0 4 13 1 33 71 3
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 apr 14:00 United/DAVO 1 - DEM 1 Sportpark United DAVO
01 apr 14:30 HBC 1 - Geel Wit 1 Sportpark HBC
01 apr 14:30 SVIJ 1 - Kennemers 1 Sportpark Zeewijk
01 apr 14:30 Stormvogels 1 - Alliance 22 1 Sportpark Zeewijk
01 apr 14:45 DSS 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Pim Mulier
01 apr 17:00 Velsenoord 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
08 apr 14:00 Geel Wit 1 - SVIJ 1 Sportpark Geel Wit'20
08 apr 14:30 Kennemers 1 - Stormvogels 1 Sportpark Adrichem
08 apr 14:30 DEM 1 - DSS 1 Sportpark DEM
08 apr 15:00 Bloemendaal 1 - HBC 1 Sportpark Bergweg
08 apr 16:00 Alliance 22 1 - Velsenoord 1 Sportpark Alliance'22
15 apr 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - United/DAVO 1 Sportpark Haarlem Stadion
15 apr 17:00 DSS 1 - Velsenoord 1 Sportpark Pim Mulier
17 apr 14:00 United/DAVO 1 - Bloemendaal 1 Sportpark United DAVO
29 apr 14:30 Velsenoord 1 - DEM 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
29 apr 14:30 SVIJ 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Zeewijk
29 apr 14:30 United/DAVO 1 - Stormvogels 1 Sportpark United DAVO
29 apr 14:30 DSS 1 - Kennemers 1 Sportpark Pim Mulier
29 apr 14:30 HBC 1 - Alliance 22 1 Sportpark HBC
29 apr 14:30 Bloemendaal 1 - Geel Wit 1 Sportpark Bergweg
06 mei 14:30 Stormvogels 1 - SVIJ 1 Sportpark Zeewijk
06 mei 14:30 Alliance 22 1 - DSS 1 Sportpark Alliance'22
06 mei 14:30 Geel Wit 1 - Velsenoord 1 Sportpark Geel Wit'20
06 mei 14:30 Kennemers 1 - United/DAVO 1 Sportpark Adrichem
06 mei 14:30 DEM 1 - Bloemendaal 1 Sportpark DEM
06 mei 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - HBC 1 Sportpark Haarlem Stadion

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - Bloemendaal 1 1 - 0
Alliance 22 1 - DEM 1 2 - 3
Alliance 22 1 - Geel Wit 1 4 - 3
Alliance 22 1 - Haarlem-Kennemerland 1 3 - 0
Alliance 22 1 - HBC 1 1 - 1
Alliance 22 1 - Kennemers 1 3 - 2
Alliance 22 1 - Stormvogels 1 2 - 2
Alliance 22 1 - SVIJ 1 1 - 4
Alliance 22 1 - United/DAVO 1 4 - 2
Bloemendaal 1 - Alliance 22 1 1 - 2
Bloemendaal 1 - DEM 1 2 - 4
Bloemendaal 1 - DSS 1 5 - 4
Bloemendaal 1 - Haarlem-Kennemerland 1 1 - 0
Bloemendaal 1 - Kennemers 1 2 - 3
Bloemendaal 1 - Stormvogels 1 0 - 2
Bloemendaal 1 - SVIJ 1 0 - 2
Bloemendaal 1 - United/DAVO 1 5 - 3
Bloemendaal 1 - Velsenoord 1 0 - 10
DEM 1 - Alliance 22 1 0 - 0
DEM 1 - Geel Wit 1 6 - 1
DEM 1 - Haarlem-Kennemerland 1 3 - 3
DEM 1 - HBC 1 6 - 1
DEM 1 - Kennemers 1 2 - 1
DEM 1 - Stormvogels 1 2 - 1
DEM 1 - SVIJ 1 3 - 2
DEM 1 - United/DAVO 1 1 - 1
DEM 1 - Velsenoord 1 2 - 0
DSS 1 - Alliance 22 1 1 - 3
DSS 1 - DEM 1 2 - 6
DSS 1 - Geel Wit 1 2 - 3
DSS 1 - Haarlem-Kennemerland 1 2 - 2
DSS 1 - HBC 1 2 - 7
DSS 1 - Stormvogels 1 1 - 2
DSS 1 - SVIJ 1 1 - 2
DSS 1 - United/DAVO 1 3 - 10
DSS 1 - Velsenoord 1 -
Geel Wit 1 - Alliance 22 1 1 - 7
Geel Wit 1 - Bloemendaal 1 2 - 3
Geel Wit 1 - DEM 1 1 - 5
Geel Wit 1 - DSS 1 3 - 2
Geel Wit 1 - Haarlem-Kennemerland 1 1 - 6
Geel Wit 1 - HBC 1 2 - 7
Geel Wit 1 - Kennemers 1 1 - 3
Geel Wit 1 - Stormvogels 1 1 - 2
Geel Wit 1 - United/DAVO 1 1 - 6
Haarlem-Kennemerland 1 - Alliance 22 1 3 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - Bloemendaal 1 1 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - DEM 1 2 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - DSS 1 4 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - Geel Wit 1 4 - 0
Haarlem-Kennemerland 1 - Kennemers 1 6 - 1
Haarlem-Kennemerland 1 - Stormvogels 1 1 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - SVIJ 1 2 - 1
Haarlem-Kennemerland 1 - Velsenoord 1 3 - 3
Wedstrijd Uitslag
HBC 1 - Bloemendaal 1 1 - 3
HBC 1 - DEM 1 2 - 4
HBC 1 - DSS 1 3 - 2
HBC 1 - Haarlem-Kennemerland 1 3 - 2
HBC 1 - Kennemers 1 5 - 1
HBC 1 - Stormvogels 1 1 - 2
HBC 1 - SVIJ 1 4 - 4
HBC 1 - United/DAVO 1 0 - 0
HBC 1 - Velsenoord 1 1 - 7
Kennemers 1 - Alliance 22 1 0 - 4
Kennemers 1 - Bloemendaal 1 2 - 2
Kennemers 1 - DEM 1 1 - 1
Kennemers 1 - DSS 1 2 - 2
Kennemers 1 - Geel Wit 1 7 - 1
Kennemers 1 - Haarlem-Kennemerland 1 0 - 3
Kennemers 1 - HBC 1 1 - 5
Kennemers 1 - SVIJ 1 1 - 2
Kennemers 1 - Velsenoord 1 0 - 8
Stormvogels 1 - Bloemendaal 1 4 - 2
Stormvogels 1 - DEM 1 0 - 0
Stormvogels 1 - DSS 1 2 - 1
Stormvogels 1 - Geel Wit 1 7 - 3
Stormvogels 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 2
Stormvogels 1 - HBC 1 1 - 1
Stormvogels 1 - Kennemers 1 2 - 0
Stormvogels 1 - United/DAVO 1 2 - 4
Stormvogels 1 - Velsenoord 1 0 - 6
SVIJ 1 - Alliance 22 1 3 - 0
SVIJ 1 - Bloemendaal 1 1 - 0
SVIJ 1 - DEM 1 2 - 4
SVIJ 1 - DSS 1 2 - 2
SVIJ 1 - Geel Wit 1 8 - 1
SVIJ 1 - HBC 1 3 - 2
SVIJ 1 - Stormvogels 1 1 - 0
SVIJ 1 - United/DAVO 1 2 - 3
SVIJ 1 - Velsenoord 1 0 - 2
United/DAVO 1 - Alliance 22 1 4 - 2
United/DAVO 1 - Bloemendaal 1 -
United/DAVO 1 - DSS 1 4 - 4
United/DAVO 1 - Geel Wit 1 14 - 2
United/DAVO 1 - Haarlem-Kennemerland 1 3 - 1
United/DAVO 1 - HBC 1 3 - 0
United/DAVO 1 - Kennemers 1 4 - 0
United/DAVO 1 - SVIJ 1 5 - 1
United/DAVO 1 - Velsenoord 1 3 - 1
Velsenoord 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Velsenoord 1 - Bloemendaal 1 5 - 1
Velsenoord 1 - DSS 1 11 - 0
Velsenoord 1 - Geel Wit 1 8 - 0
Velsenoord 1 - HBC 1 5 - 0
Velsenoord 1 - Kennemers 1 5 - 0
Velsenoord 1 - Stormvogels 1 1 - 1
Velsenoord 1 - SVIJ 1 5 - 0
Velsenoord 1 - United/DAVO 1 3 - 2

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:02

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 JO19-1 / Onder 19 competitie Zondag (A-cat)

Alliance 22 JO19-1 / Onder 19 competitie Zondag (A-cat)

1e klasse 06

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
26 mrt DIOS JO19-1 Velsen JO19-1 4-2
26 mrt EDO hfc JO19-1 Zwanenburg JO19-1 0-3
26 mrt Meervogels 31 JO19-1 HBC JO19-1 5-1
26 mrt Onze Gezellen JO19-1 Alliance 22 JO19-1 1-3
26 mrt RKDES JO19-1 SVA JO19-1 2-3
30 mrt Zwanenburg JO19-1 Meervogels 31 JO19-1 -

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 JO19-1 16 14 0 2 42 85 15 -
2 Meervogels 31 JO19-1 16 13 1 2 40 83 20 -
3 HBC JO19-1 17 10 2 5 32 43 35 -
4 Velsen JO19-1 16 10 1 5 31 46 37 -
5 Zwanenburg JO19-1 16 9 0 7 27 48 43 -
6 DIOS JO19-1 16 8 0 8 24 45 43 -
7 EDO hfc JO19-1 16 6 1 9 19 36 56 -
8 SVA JO19-1 16 6 0 10 18 42 59 -
9 RKDES JO19-1 17 4 1 12 13 19 61 -
10 Onze Gezellen JO19-1 17 3 1 13 10 27 70 -
11 Vitesse 22 JO19-1 15 2 1 12 7 31 66 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30 mrt 20:15 Zwanenburg JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 Sportpark Zwanenburg
02 apr 11:00 Vitesse 22 JO19-1 - DIOS JO19-1 Sportpark De Puikman
02 apr 11:00 Velsen JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
02 apr 11:30 SVA JO19-1 - HBC JO19-1 Sportpark SVA
02 apr 11:45 Alliance 22 JO19-1 - RKDES JO19-1 Sportpark Alliance'22
05 apr 19:30 Vitesse 22 JO19-1 - EDO hfc JO19-1 Sportpark De Puikman
09 apr 11:00 HBC JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 Sportpark HBC
09 apr 11:00 Meervogels 31 JO19-1 - Velsen JO19-1 Sportpark Cloppenburg
09 apr 11:30 DIOS JO19-1 - SVA JO19-1 Sportpark Jan Schrama
09 apr 14:00 RKDES JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 Sportpark Calslagen
09 apr 14:00 EDO hfc JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 Sportpark Noordersportpark
30 apr 11:00 Velsen JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
30 apr 11:30 Vitesse 22 JO19-1 - RKDES JO19-1 Sportpark De Puikman
30 apr 11:30 SVA JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 Sportpark SVA
30 apr 14:00 Zwanenburg JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 Sportpark Zwanenburg
30 apr 14:00 EDO hfc JO19-1 - DIOS JO19-1 Sportpark Noordersportpark
07 mei 09:30 Onze Gezellen JO19-1 - EDO hfc JO19-1 Sportpark Vd Aart
07 mei 11:00 HBC JO19-1 - Velsen JO19-1 Sportpark HBC
07 mei 11:00 Meervogels 31 JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 Sportpark Cloppenburg
07 mei 11:45 Alliance 22 JO19-1 - SVA JO19-1 Sportpark Alliance'22
07 mei 12:00 DIOS JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 Sportpark Jan Schrama

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 JO19-1 - DIOS JO19-1 5 - 0
Alliance 22 JO19-1 - EDO hfc JO19-1 9 - 0
Alliance 22 JO19-1 - HBC JO19-1 1 - 3
Alliance 22 JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 6 - 1
Alliance 22 JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 7 - 0
Alliance 22 JO19-1 - Velsen JO19-1 2 - 1
Alliance 22 JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 7 - 0
Alliance 22 JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 9 - 0
DIOS JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 1 - 5
DIOS JO19-1 - EDO hfc JO19-1 4 - 2
DIOS JO19-1 - HBC JO19-1 5 - 0
DIOS JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 1 - 5
DIOS JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 8 - 2
DIOS JO19-1 - RKDES JO19-1 2 - 0
DIOS JO19-1 - Velsen JO19-1 4 - 2
DIOS JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 5 - 1
EDO hfc JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 1 - 6
EDO hfc JO19-1 - HBC JO19-1 3 - 0
EDO hfc JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 2 - 3
EDO hfc JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 1 - 3
EDO hfc JO19-1 - RKDES JO19-1 3 - 0
EDO hfc JO19-1 - SVA JO19-1 5 - 4
EDO hfc JO19-1 - Velsen JO19-1 6 - 1
EDO hfc JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 0 - 3
HBC JO19-1 - DIOS JO19-1 1 - 0
HBC JO19-1 - EDO hfc JO19-1 2 - 4
HBC JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 1 - 1
HBC JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 3 - 2
HBC JO19-1 - RKDES JO19-1 6 - 0
HBC JO19-1 - SVA JO19-1 4 - 1
HBC JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 3 - 2
HBC JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 7 - 2
Meervogels 31 JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 1 - 0
Meervogels 31 JO19-1 - DIOS JO19-1 7 - 1
Meervogels 31 JO19-1 - EDO hfc JO19-1 10 - 0
Meervogels 31 JO19-1 - HBC JO19-1 5 - 1
Meervogels 31 JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 7 - 0
Meervogels 31 JO19-1 - RKDES JO19-1 4 - 0
Meervogels 31 JO19-1 - SVA JO19-1 7 - 1
Meervogels 31 JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 4 - 1
Onze Gezellen JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 1 - 3
Onze Gezellen JO19-1 - DIOS JO19-1 2 - 6
Onze Gezellen JO19-1 - HBC JO19-1 0 - 2
Onze Gezellen JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 0 - 8
Onze Gezellen JO19-1 - RKDES JO19-1 2 - 3
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen JO19-1 - SVA JO19-1 5 - 3
Onze Gezellen JO19-1 - Velsen JO19-1 0 - 2
Onze Gezellen JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 2 - 2
Onze Gezellen JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 0 - 3
RKDES JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 1 - 5
RKDES JO19-1 - DIOS JO19-1 1 - 4
RKDES JO19-1 - EDO hfc JO19-1 3 - 0
RKDES JO19-1 - HBC JO19-1 1 - 1
RKDES JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 0 - 8
RKDES JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 3 - 1
RKDES JO19-1 - SVA JO19-1 2 - 3
RKDES JO19-1 - Velsen JO19-1 0 - 2
RKDES JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 3 - 1
SVA JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 0 - 8
SVA JO19-1 - DIOS JO19-1 4 - 2
SVA JO19-1 - EDO hfc JO19-1 1 - 4
SVA JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 2 - 3
SVA JO19-1 - RKDES JO19-1 4 - 0
SVA JO19-1 - Velsen JO19-1 3 - 4
SVA JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 0 - 4
SVA JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 5 - 3
Velsen JO19-1 - DIOS JO19-1 5 - 2
Velsen JO19-1 - EDO hfc JO19-1 4 - 4
Velsen JO19-1 - HBC JO19-1 3 - 5
Velsen JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 3 - 2
Velsen JO19-1 - RKDES JO19-1 4 - 2
Velsen JO19-1 - SVA JO19-1 2 - 1
Velsen JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 4 - 0
Velsen JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 1 - 2
Vitesse 22 JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 3 - 7
Vitesse 22 JO19-1 - EDO hfc JO19-1 -
Vitesse 22 JO19-1 - HBC JO19-1 2 - 3
Vitesse 22 JO19-1 - Meervogels 31 JO19-1 3 - 10
Vitesse 22 JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1 7 - 4
Vitesse 22 JO19-1 - SVA JO19-1 3 - 4
Vitesse 22 JO19-1 - Velsen JO19-1 2 - 5
Vitesse 22 JO19-1 - Zwanenburg JO19-1 1 - 3
Zwanenburg JO19-1 - Alliance 22 JO19-1 2 - 5
Zwanenburg JO19-1 - DIOS JO19-1 1 - 0
Zwanenburg JO19-1 - EDO hfc JO19-1 3 - 1
Zwanenburg JO19-1 - HBC JO19-1 3 - 1
Zwanenburg JO19-1 - RKDES JO19-1 11 - 0
Zwanenburg JO19-1 - SVA JO19-1 3 - 6
Zwanenburg JO19-1 - Velsen JO19-1 2 - 3
Zwanenburg JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1 6 - 0

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:03

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 JO17-1 / Onder 17 competitie (A-cat)

Alliance 22 JO17-1 / Onder 17 competitie (A-cat)

Hoofdklasse A

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Foresters de JO17-1 20 16 2 2 50 65 19 -
2 EDO hfc JO17-1 20 14 4 2 46 81 21 -
3 Fortuna Wormerv. JO17-1 20 14 3 3 45 83 28 -
4 Hollandia JO17-2 20 13 3 4 42 59 31 -
5 Bloemendaal JO17-1 20 13 3 4 42 56 29 -
6 Kolping Boys JO17-1 20 11 4 5 37 68 35 -
7 WSV 30 JO17-1 20 7 4 9 25 39 45 -
8 Pancratius JO17-1 20 7 3 10 24 28 54 -
9 ZAP JO17-1 19 5 3 11 18 33 54 -
10 Volendam (rkav) JO17-2 19 4 4 11 16 23 60 -
11 Alliance 22 JO17-1 20 4 3 13 15 32 53 -
12 SVW 27 JO17-1 20 4 3 13 15 30 60 -
13 HSV JO17-1 20 5 0 15 15 30 80 -
14 Stormvogels JO17-1 20 2 1 17 7 21 79 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 apr 13:00 Bloemendaal JO17-1 - ZAP JO17-1 Sportpark Bergweg
01 apr 13:15 Pancratius JO17-1 - WSV 30 JO17-1 Sportpark Schuilhoeve
01 apr 14:30 Stormvogels JO17-1 - SVW 27 JO17-1 Sportpark Zeewijk
01 apr 14:30 Fortuna Wormerv. JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 Sportpark Fortuna Wormerveer
01 apr 15:00 Foresters de JO17-1 - Hollandia JO17-2 Sportpark Het Vennewater
01 apr 16:15 Alliance 22 JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Sportpark Alliance'22
01 apr 16:30 EDO hfc JO17-1 - HSV JO17-1 Sportpark Noordersportpark
08 apr 12:00 Volendam (rkav) JO17-2 - Bloemendaal JO17-1 Sportpark Volendam
08 apr 12:15 Hollandia JO17-2 - Fortuna Wormerv. JO17-1 Sportpark Juliana
08 apr 12:30 HSV JO17-1 - Pancratius JO17-1 Sportpark Maalwater
08 apr 13:15 Kolping Boys JO17-1 - Stormvogels JO17-1 Sportpark De Nollen
08 apr 14:30 ZAP JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 Sportpark De Zwaluw - ZAP
08 apr 14:45 SVW 27 JO17-1 - Foresters de JO17-1 Sportpark De Kabel
08 apr 15:00 WSV 30 JO17-1 - EDO hfc JO17-1 Sportpark WSV'30
15 apr 10:00 Volendam (rkav) JO17-2 - ZAP JO17-1 Sportpark Volendam
22 apr 10:10 Volendam (rkav) JO17-2 - Fortuna Wormerv. JO17-1 Sportpark Volendam
22 apr 11:15 WSV 30 JO17-1 - SVW 27 JO17-1 Sportpark WSV'30
22 apr 12:45 Hollandia JO17-2 - EDO hfc JO17-1 Sportpark Juliana
22 apr 13:00 Bloemendaal JO17-1 - HSV JO17-1 Sportpark Bergweg
22 apr 14:30 ZAP JO17-1 - Stormvogels JO17-1 Sportpark De Zwaluw - ZAP
22 apr 15:15 Alliance 22 JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 Sportpark Alliance'22
22 apr 15:15 Pancratius JO17-1 - Foresters de JO17-1 Sportpark Schuilhoeve
29 apr 12:00 Stormvogels JO17-1 - Pancratius JO17-1 Sportpark Zeewijk
29 apr 12:30 HSV JO17-1 - ZAP JO17-1 Sportpark Maalwater
29 apr 13:15 Kolping Boys JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 Sportpark De Nollen
29 apr 14:45 SVW 27 JO17-1 - Hollandia JO17-2 Sportpark De Kabel
29 apr 15:00 Foresters de JO17-1 - WSV 30 JO17-1 Sportpark Het Vennewater
29 apr 15:00 Fortuna Wormerv. JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 Sportpark Fortuna Wormerveer
29 apr 16:30 EDO hfc JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Sportpark Noordersportpark
06 mei 10:00 Volendam (rkav) JO17-2 - Stormvogels JO17-1 Sportpark Volendam
06 mei 12:45 Alliance 22 JO17-1 - Foresters de JO17-1 Sportpark Alliance'22
06 mei 12:45 Hollandia JO17-2 - HSV JO17-1 Sportpark Juliana
06 mei 13:00 WSV 30 JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 Sportpark WSV'30
06 mei 13:00 Bloemendaal JO17-1 - Pancratius JO17-1 Sportpark Bergweg
06 mei 14:30 ZAP JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 Sportpark De Zwaluw - ZAP
06 mei 14:45 SVW 27 JO17-1 - EDO hfc JO17-1 Sportpark De Kabel
13 mei 12:00 Stormvogels JO17-1 - Hollandia JO17-2 Sportpark Zeewijk
13 mei 12:30 HSV JO17-1 - WSV 30 JO17-1 Sportpark Maalwater
13 mei 13:15 Kolping Boys JO17-1 - SVW 27 JO17-1 Sportpark De Nollen
13 mei 13:15 Pancratius JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 Sportpark Schuilhoeve
13 mei 14:00 Fortuna Wormerv. JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 Sportpark Fortuna Wormerveer
13 mei 15:15 Foresters de JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Sportpark Het Vennewater
13 mei 16:30 EDO hfc JO17-1 - ZAP JO17-1 Sportpark Noordersportpark

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 1 - 4
Alliance 22 JO17-1 - EDO hfc JO17-1 3 - 3
Alliance 22 JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 2 - 4
Alliance 22 JO17-1 - Hollandia JO17-2 0 - 5
Alliance 22 JO17-1 - HSV JO17-1 2 - 0
Alliance 22 JO17-1 - Pancratius JO17-1 1 - 1
Alliance 22 JO17-1 - Stormvogels JO17-1 3 - 1
Alliance 22 JO17-1 - SVW 27 JO17-1 1 - 2
Alliance 22 JO17-1 - WSV 30 JO17-1 1 - 1
Alliance 22 JO17-1 - ZAP JO17-1 6 - 0
Bloemendaal JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 5 - 2
Bloemendaal JO17-1 - EDO hfc JO17-1 3 - 2
Bloemendaal JO17-1 - Foresters de JO17-1 1 - 6
Bloemendaal JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 1 - 1
Bloemendaal JO17-1 - Hollandia JO17-2 1 - 2
Bloemendaal JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 1 - 1
Bloemendaal JO17-1 - Stormvogels JO17-1 5 - 1
Bloemendaal JO17-1 - SVW 27 JO17-1 5 - 1
Bloemendaal JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 2 - 1
Bloemendaal JO17-1 - WSV 30 JO17-1 3 - 2
EDO hfc JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 5 - 0
EDO hfc JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 3 - 0
EDO hfc JO17-1 - Foresters de JO17-1 0 - 2
EDO hfc JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 2 - 2
EDO hfc JO17-1 - Hollandia JO17-2 3 - 2
EDO hfc JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 3 - 2
EDO hfc JO17-1 - Pancratius JO17-1 2 - 0
EDO hfc JO17-1 - Stormvogels JO17-1 6 - 0
EDO hfc JO17-1 - SVW 27 JO17-1 7 - 1
EDO hfc JO17-1 - WSV 30 JO17-1 2 - 2
Foresters de JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 4 - 1
Foresters de JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 0 - 0
Foresters de JO17-1 - EDO hfc JO17-1 0 - 0
Foresters de JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 3 - 0
Foresters de JO17-1 - HSV JO17-1 6 - 2
Foresters de JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 1 - 5
Foresters de JO17-1 - Pancratius JO17-1 3 - 0
Foresters de JO17-1 - Stormvogels JO17-1 3 - 0
Foresters de JO17-1 - SVW 27 JO17-1 4 - 1
Foresters de JO17-1 - ZAP JO17-1 7 - 0
Fortuna Wormerv. JO17-1 - EDO hfc JO17-1 1 - 4
Fortuna Wormerv. JO17-1 - Foresters de JO17-1 4 - 3
Fortuna Wormerv. JO17-1 - Hollandia JO17-2 0 - 1
Fortuna Wormerv. JO17-1 - HSV JO17-1 4 - 1
Fortuna Wormerv. JO17-1 - Pancratius JO17-1 5 - 0
Fortuna Wormerv. JO17-1 - Stormvogels JO17-1 10 - 1
Fortuna Wormerv. JO17-1 - SVW 27 JO17-1 5 - 1
Fortuna Wormerv. JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 8 - 0
Fortuna Wormerv. JO17-1 - WSV 30 JO17-1 5 - 2
Fortuna Wormerv. JO17-1 - ZAP JO17-1 2 - 2
Hollandia JO17-2 - Alliance 22 JO17-1 2 - 0
Hollandia JO17-2 - Bloemendaal JO17-1 1 - 2
Hollandia JO17-2 - Foresters de JO17-1 2 - 5
Hollandia JO17-2 - Kolping Boys JO17-1 4 - 4
Hollandia JO17-2 - Pancratius JO17-1 2 - 1
Hollandia JO17-2 - Stormvogels JO17-1 2 - 0
Hollandia JO17-2 - SVW 27 JO17-1 1 - 1
Hollandia JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 2 - 2
Hollandia JO17-2 - WSV 30 JO17-1 3 - 1
Hollandia JO17-2 - ZAP JO17-1 3 - 2
HSV JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 4 - 2
HSV JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 0 - 4
HSV JO17-1 - EDO hfc JO17-1 1 - 8
HSV JO17-1 - Foresters de JO17-1 0 - 6
HSV JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 0 - 5
HSV JO17-1 - Hollandia JO17-2 1 - 5
HSV JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 0 - 6
HSV JO17-1 - Stormvogels JO17-1 3 - 2
HSV JO17-1 - SVW 27 JO17-1 3 - 2
HSV JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
Kolping Boys JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 4 - 1
Kolping Boys JO17-1 - EDO hfc JO17-1 1 - 2
Kolping Boys JO17-1 - Foresters de JO17-1 0 - 3
Kolping Boys JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 0 - 4
Kolping Boys JO17-1 - Hollandia JO17-2 5 - 1
Kolping Boys JO17-1 - HSV JO17-1 6 - 3
Kolping Boys JO17-1 - Pancratius JO17-1 3 - 0
Kolping Boys JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 7 - 0
Kolping Boys JO17-1 - WSV 30 JO17-1 6 - 2
Kolping Boys JO17-1 - ZAP JO17-1 1 - 3
Pancratius JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 1 - 5
Pancratius JO17-1 - EDO hfc JO17-1 0 - 12
Pancratius JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 2 - 4
Pancratius JO17-1 - Hollandia JO17-2 1 - 5
Pancratius JO17-1 - HSV JO17-1 3 - 2
Pancratius JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 0 - 1
Pancratius JO17-1 - Stormvogels JO17-1 2 - 1
Pancratius JO17-1 - SVW 27 JO17-1 3 - 3
Pancratius JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 1 - 0
Pancratius JO17-1 - ZAP JO17-1 3 - 3
Stormvogels JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 2 - 1
Stormvogels JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 1 - 2
Stormvogels JO17-1 - EDO hfc JO17-1 1 - 7
Stormvogels JO17-1 - Foresters de JO17-1 2 - 3
Stormvogels JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 0 - 10
Stormvogels JO17-1 - HSV JO17-1 1 - 3
Stormvogels JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 3 - 8
Stormvogels JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 2 - 1
Stormvogels JO17-1 - WSV 30 JO17-1 1 - 1
Stormvogels JO17-1 - ZAP JO17-1 0 - 3
SVW 27 JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 1 - 2
SVW 27 JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 0 - 3
SVW 27 JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 0 - 4
SVW 27 JO17-1 - HSV JO17-1 7 - 1
SVW 27 JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 1 - 5
SVW 27 JO17-1 - Pancratius JO17-1 1 - 2
SVW 27 JO17-1 - Stormvogels JO17-1 3 - 2
SVW 27 JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 0 - 0
SVW 27 JO17-1 - WSV 30 JO17-1 1 - 2
SVW 27 JO17-1 - ZAP JO17-1 1 - 3
Volendam (rkav) JO17-2 - Alliance 22 JO17-1 2 - 1
Volendam (rkav) JO17-2 - EDO hfc JO17-1 0 - 8
Volendam (rkav) JO17-2 - Foresters de JO17-1 0 - 3
Volendam (rkav) JO17-2 - Hollandia JO17-2 0 - 7
Volendam (rkav) JO17-2 - HSV JO17-1 1 - 5
Volendam (rkav) JO17-2 - Kolping Boys JO17-1 1 - 1
Volendam (rkav) JO17-2 - Pancratius JO17-1 0 - 2
Volendam (rkav) JO17-2 - SVW 27 JO17-1 7 - 2
Volendam (rkav) JO17-2 - WSV 30 JO17-1 0 - 4
Volendam (rkav) JO17-2 - ZAP JO17-1 -
WSV 30 JO17-1 - Alliance 22 JO17-1 3 - 2
WSV 30 JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 3 - 2
WSV 30 JO17-1 - Foresters de JO17-1 1 - 2
WSV 30 JO17-1 - Hollandia JO17-2 0 - 3
WSV 30 JO17-1 - HSV JO17-1 3 - 0
WSV 30 JO17-1 - Kolping Boys JO17-1 2 - 2
WSV 30 JO17-1 - Pancratius JO17-1 0 - 2
WSV 30 JO17-1 - Stormvogels JO17-1 3 - 0
WSV 30 JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 3 - 4
WSV 30 JO17-1 - ZAP JO17-1 3 - 2
ZAP JO17-1 - Bloemendaal JO17-1 0 - 7
ZAP JO17-1 - EDO hfc JO17-1 0 - 2
ZAP JO17-1 - Foresters de JO17-1 0 - 1
ZAP JO17-1 - Fortuna Wormerv. JO17-1 3 - 5
ZAP JO17-1 - Hollandia JO17-2 2 - 6
ZAP JO17-1 - HSV JO17-1 4 - 0
ZAP JO17-1 - Pancratius JO17-1 1 - 4
ZAP JO17-1 - SVW 27 JO17-1 0 - 1
ZAP JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 1 - 1
ZAP JO17-1 - WSV 30 JO17-1 4 - 1

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:03

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 JO15-1 / Onder 15 competitie (A-cat)

Alliance 22 JO15-1 / Onder 15 competitie (A-cat)

1e klasse 02

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DIOS JO15-1 18 13 3 2 42 58 22 -
2 FC Uitgeest JO15-1 19 12 2 5 38 56 31 -
3 IVV JO15-1 18 12 1 5 37 69 29 -
4 WSV 30 JO15-1 18 11 4 3 37 62 32 -
5 Overbos JO15-1 18 9 2 7 29 50 35 -
6 Volendam (rkav) JO15-2 18 9 2 7 29 48 52 -
7 Alliance 22 JO15-1 18 8 4 6 28 37 43 -
8 Vitesse 22 JO15-1 18 7 3 8 24 60 38 -
9 Hercules Zaandam sc JO15-1 18 5 3 10 18 22 56 -
10 Onze Gezellen JO15-1 19 4 3 12 15 40 70 -
11 ZOB JO15-1 18 3 2 13 11 27 69 -
12 Zwanenburg JO15-1 18 1 1 16 4 26 78 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 apr 08:45 ZOB JO15-1 - Overbos JO15-1 Sportpark Zuidooster
01 apr 11:30 Alliance 22 JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 Sportpark Alliance'22
01 apr 12:00 IVV JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 Sportpark De Breek
01 apr 12:45 WSV 30 JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 Sportpark WSV'30
01 apr 14:30 Zwanenburg JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Sportpark Zwanenburg
01 apr 15:30 DIOS JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 Sportpark Jan Schrama
08 apr 12:00 Vitesse 22 JO15-1 - IVV JO15-1 Sportpark De Puikman
08 apr 12:30 Overbos JO15-1 - WSV 30 JO15-1 Sportpark Overbos
08 apr 12:30 FC Uitgeest JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 Sportpark De Koog - FC Uitgeest
08 apr 12:45 Hercules Zaandam sc JO15-1 - DIOS JO15-1 Sportpark De Kuil
08 apr 13:00 Onze Gezellen JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 Sportpark Vd Aart
08 apr 14:30 Volendam (rkav) JO15-2 - ZOB JO15-1 Sportpark Volendam
15 apr 11:00 Overbos JO15-1 - IVV JO15-1 Sportpark Overbos
29 apr 11:30 Alliance 22 JO15-1 - Overbos JO15-1 Sportpark Alliance'22
29 apr 12:00 IVV JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Sportpark De Breek
29 apr 14:30 WSV 30 JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 Sportpark WSV'30
29 apr 14:30 Zwanenburg JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 Sportpark Zwanenburg
29 apr 15:15 DIOS JO15-1 - ZOB JO15-1 Sportpark Jan Schrama
06 mei 10:15 Hercules Zaandam sc JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 Sportpark De Kuil
06 mei 10:30 ZOB JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 Sportpark Zuidooster
06 mei 12:00 Vitesse 22 JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 Sportpark De Puikman
06 mei 12:30 FC Uitgeest JO15-1 - WSV 30 JO15-1 Sportpark De Koog - FC Uitgeest
06 mei 14:30 Volendam (rkav) JO15-2 - DIOS JO15-1 Sportpark Volendam

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 JO15-1 - DIOS JO15-1 2 - 3
Alliance 22 JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 0 - 3
Alliance 22 JO15-1 - IVV JO15-1 3 - 1
Alliance 22 JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 2 - 2
Alliance 22 JO15-1 - Overbos JO15-1 -
Alliance 22 JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 2 - 1
Alliance 22 JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 2 - 1
Alliance 22 JO15-1 - WSV 30 JO15-1 1 - 1
Alliance 22 JO15-1 - ZOB JO15-1 2 - 1
Alliance 22 JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 2 - 1
DIOS JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 5 - 0
DIOS JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 0 - 1
DIOS JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 6 - 0
DIOS JO15-1 - IVV JO15-1 4 - 2
DIOS JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 1 - 0
DIOS JO15-1 - Overbos JO15-1 4 - 1
DIOS JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 5 - 0
DIOS JO15-1 - WSV 30 JO15-1 2 - 2
DIOS JO15-1 - ZOB JO15-1 -
DIOS JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 3 - 2
FC Uitgeest JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 6 - 0
FC Uitgeest JO15-1 - DIOS JO15-1 3 - 3
FC Uitgeest JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 4 - 1
FC Uitgeest JO15-1 - IVV JO15-1 2 - 1
FC Uitgeest JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 2 - 2
FC Uitgeest JO15-1 - Overbos JO15-1 2 - 3
FC Uitgeest JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 2 - 1
FC Uitgeest JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 1 - 3
FC Uitgeest JO15-1 - ZOB JO15-1 6 - 0
Hercules Zaandam sc JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 1 - 3
Hercules Zaandam sc JO15-1 - IVV JO15-1 1 - 10
Hercules Zaandam sc JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 3 - 3
Hercules Zaandam sc JO15-1 - Overbos JO15-1 2 - 1
Hercules Zaandam sc JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 1 - 1
Hercules Zaandam sc JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 2 - 0
Hercules Zaandam sc JO15-1 - WSV 30 JO15-1 0 - 5
Hercules Zaandam sc JO15-1 - ZOB JO15-1 2 - 1
Hercules Zaandam sc JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 3 - 1
IVV JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 2 - 2
IVV JO15-1 - DIOS JO15-1 1 - 3
IVV JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 1 - 0
IVV JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 4 - 0
IVV JO15-1 - Overbos JO15-1 6 - 0
IVV JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 6 - 1
IVV JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 -
IVV JO15-1 - WSV 30 JO15-1 2 - 1
IVV JO15-1 - ZOB JO15-1 4 - 2
IVV JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 7 - 0
Onze Gezellen JO15-1 - DIOS JO15-1 0 - 9
Onze Gezellen JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 1 - 2
Onze Gezellen JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 3 - 0
Onze Gezellen JO15-1 - IVV JO15-1 2 - 5
Onze Gezellen JO15-1 - Overbos JO15-1 0 - 3
Onze Gezellen JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 1 - 7
Onze Gezellen JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 2 - 4
Onze Gezellen JO15-1 - WSV 30 JO15-1 0 - 3
Onze Gezellen JO15-1 - ZOB JO15-1 9 - 0
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 1 - 5
Overbos JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 0 - 0
Overbos JO15-1 - DIOS JO15-1 0 - 1
Overbos JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 1 - 2
Overbos JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 2 - 1
Overbos JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 7 - 0
Overbos JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 2 - 2
Overbos JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 5 - 1
Overbos JO15-1 - ZOB JO15-1 5 - 3
Overbos JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 5 - 0
Vitesse 22 JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 3 - 1
Vitesse 22 JO15-1 - DIOS JO15-1 2 - 3
Vitesse 22 JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 2 - 4
Vitesse 22 JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 8 - 1
Vitesse 22 JO15-1 - Overbos JO15-1 6 - 3
Vitesse 22 JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 1 - 2
Vitesse 22 JO15-1 - WSV 30 JO15-1 2 - 3
Vitesse 22 JO15-1 - ZOB JO15-1 3 - 0
Vitesse 22 JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 11 - 0
Volendam (rkav) JO15-2 - Alliance 22 JO15-1 2 - 5
Volendam (rkav) JO15-2 - FC Uitgeest JO15-1 4 - 2
Volendam (rkav) JO15-2 - Hercules Zaandam sc JO15-1 4 - 1
Volendam (rkav) JO15-2 - IVV JO15-1 1 - 4
Volendam (rkav) JO15-2 - Onze Gezellen JO15-1 6 - 3
Volendam (rkav) JO15-2 - Overbos JO15-1 2 - 5
Volendam (rkav) JO15-2 - Vitesse 22 JO15-1 5 - 4
Volendam (rkav) JO15-2 - WSV 30 JO15-1 6 - 5
Volendam (rkav) JO15-2 - Zwanenburg JO15-1 4 - 2
WSV 30 JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 2 - 3
WSV 30 JO15-1 - DIOS JO15-1 1 - 1
WSV 30 JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 4 - 1
WSV 30 JO15-1 - IVV JO15-1 5 - 4
WSV 30 JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 8 - 2
WSV 30 JO15-1 - Overbos JO15-1 3 - 2
WSV 30 JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 -
WSV 30 JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 1 - 1
WSV 30 JO15-1 - ZOB JO15-1 4 - 1
WSV 30 JO15-1 - Zwanenburg JO15-1 3 - 2
ZOB JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 5 - 3
ZOB JO15-1 - DIOS JO15-1 2 - 1
ZOB JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 2 - 3
ZOB JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 0 - 0
ZOB JO15-1 - IVV JO15-1 0 - 5
ZOB JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 3 - 8
ZOB JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 0 - 3
ZOB JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 2 - 2
ZOB JO15-1 - WSV 30 JO15-1 2 - 8
Zwanenburg JO15-1 - Alliance 22 JO15-1 4 - 7
Zwanenburg JO15-1 - DIOS JO15-1 3 - 4
Zwanenburg JO15-1 - FC Uitgeest JO15-1 1 - 10
Zwanenburg JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1 -
Zwanenburg JO15-1 - IVV JO15-1 2 - 4
Zwanenburg JO15-1 - Onze Gezellen JO15-1 0 - 1
Zwanenburg JO15-1 - Overbos JO15-1 0 - 5
Zwanenburg JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1 2 - 2
Zwanenburg JO15-1 - WSV 30 JO15-1 0 - 3
Zwanenburg JO15-1 - ZOB JO15-1 1 - 3

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:04

Bron: Voetbal.nl
Alliance 22 JO13-1 / Onder 13 competitie

Alliance 22 JO13-1 / Onder 13 competitie

1e klasse 4

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSS JO13-1 16 13 2 1 41 60 13 -
2 Velsen JO13-1 17 12 3 2 39 64 14 -
3 ZSGOWMS JO13-1 17 11 3 3 36 53 22 -
4 EDO hfc JO13-1 16 10 4 2 34 45 21 -
5 Kon. HFC JO13-2 17 9 1 7 28 54 30 -
6 UNO vv JO13-1 17 9 1 7 28 34 32 -
7 Alliance 22 JO13-1 17 7 4 6 25 34 21 -
8 Nieuw West United SV JO13-1 17 6 1 10 19 18 56 -
9 Overbos JO13-1 17 3 2 12 11 36 72 -
10 Bloemendaal JO13-2 16 2 4 10 10 26 52 -
11 VVC JO13-1 17 2 1 14 7 15 78 -
12 HBC JO13-1 14 2 0 12 6 17 45 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 apr 08:30 Alliance 22 JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 Sportpark Alliance'22
01 apr 09:45 EDO hfc JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 Sportpark Noordersportpark
01 apr 09:50 HBC JO13-1 - VVC JO13-1 Sportpark HBC
01 apr 10:15 Velsen JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
01 apr 12:30 UNO vv JO13-1 - DSS JO13-1 Sportpark De Deugd
01 apr 13:00 Overbos JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 Sportpark Overbos
08 apr 09:15 VVC JO13-1 - Overbos JO13-1 Montreallaan - VVC complex
08 apr 09:30 Bloemendaal JO13-2 - HBC JO13-1 Sportpark Bergweg
08 apr 10:15 DSS JO13-1 - EDO hfc JO13-1 Sportpark Pim Mulier
08 apr 11:00 Kon. HFC JO13-2 - UNO vv JO13-1 Sportpark Koninklijke HFC
08 apr 12:30 Nieuw West United SV JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 Sportpark De Eendracht
08 apr 14:00 ZSGOWMS JO13-1 - Velsen JO13-1 Sportpark Ookmeer
12 apr 18:30 Kon. HFC JO13-2 - DSS JO13-1 Sportpark Koninklijke HFC
15 apr 10:00 HBC JO13-1 - EDO hfc JO13-1 Sportpark Noordersportpark
22 apr 09:50 HBC JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 Sportpark HBC
22 apr 10:15 Velsen JO13-1 - Overbos JO13-1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
22 apr 12:00 EDO hfc JO13-1 - UNO vv JO13-1 Sportpark Noordersportpark
29 apr 09:30 EDO hfc JO13-1 - VVC JO13-1 Sportpark Noordersportpark
29 apr 09:50 HBC JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 Sportpark HBC
29 apr 10:00 Alliance 22 JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 Sportpark Alliance'22
29 apr 10:15 Velsen JO13-1 - DSS JO13-1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
29 apr 11:30 UNO vv JO13-1 - Overbos JO13-1 Sportpark De Deugd
29 apr 12:30 Nieuw West United SV JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 Sportpark De Eendracht
06 mei 08:45 Overbos JO13-1 - HBC JO13-1 Sportpark Overbos
06 mei 09:30 VVC JO13-1 - UNO vv JO13-1 Montreallaan - VVC complex
06 mei 09:30 Bloemendaal JO13-2 - Velsen JO13-1 Sportpark Bergweg
06 mei 10:30 Kon. HFC JO13-2 - Alliance 22 JO13-1 Sportpark Koninklijke HFC
06 mei 10:30 ZSGOWMS JO13-1 - EDO hfc JO13-1 Sportpark Ookmeer
06 mei 11:30 DSS JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 Sportpark Pim Mulier
13 mei 08:30 Alliance 22 JO13-1 - HBC JO13-1 Sportpark Alliance'22
13 mei 09:30 Bloemendaal JO13-2 - VVC JO13-1 Sportpark Bergweg
13 mei 11:30 DSS JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 Sportpark Pim Mulier

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 JO13-1 - DSS JO13-1 0 - 1
Alliance 22 JO13-1 - EDO hfc JO13-1 0 - 2
Alliance 22 JO13-1 - HBC JO13-1 -
Alliance 22 JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 2 - 0
Alliance 22 JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 7 - 0
Alliance 22 JO13-1 - Overbos JO13-1 1 - 1
Alliance 22 JO13-1 - UNO vv JO13-1 3 - 1
Alliance 22 JO13-1 - Velsen JO13-1 0 - 1
Alliance 22 JO13-1 - VVC JO13-1 2 - 0
Bloemendaal JO13-2 - Alliance 22 JO13-1 1 - 1
Bloemendaal JO13-2 - DSS JO13-1 0 - 3
Bloemendaal JO13-2 - EDO hfc JO13-1 1 - 4
Bloemendaal JO13-2 - Kon. HFC JO13-2 0 - 3
Bloemendaal JO13-2 - Nieuw West United SV JO13-1 3 - 2
Bloemendaal JO13-2 - Overbos JO13-1 3 - 3
Bloemendaal JO13-2 - UNO vv JO13-1 2 - 2
Bloemendaal JO13-2 - VVC JO13-1 -
Bloemendaal JO13-2 - ZSGOWMS JO13-1 4 - 4
DSS JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 2 - 1
DSS JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 4 - 1
DSS JO13-1 - HBC JO13-1 6 - 0
DSS JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 3 - 2
DSS JO13-1 - Overbos JO13-1 2 - 4
DSS JO13-1 - UNO vv JO13-1 4 - 0
DSS JO13-1 - Velsen JO13-1 1 - 1
DSS JO13-1 - VVC JO13-1 9 - 0
DSS JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 -
EDO hfc JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 0 - 0
EDO hfc JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 4 - 1
EDO hfc JO13-1 - DSS JO13-1 1 - 1
EDO hfc JO13-1 - HBC JO13-1 1 - 0
EDO hfc JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 2 - 1
EDO hfc JO13-1 - Overbos JO13-1 9 - 2
EDO hfc JO13-1 - UNO vv JO13-1 -
EDO hfc JO13-1 - Velsen JO13-1 1 - 1
EDO hfc JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 1 - 5
HBC JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 0 - 4
HBC JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 -
HBC JO13-1 - DSS JO13-1 0 - 4
HBC JO13-1 - EDO hfc JO13-1 -
HBC JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 2 - 0
HBC JO13-1 - Overbos JO13-1 3 - 5
HBC JO13-1 - UNO vv JO13-1 0 - 2
HBC JO13-1 - Velsen JO13-1 1 - 4
HBC JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 3 - 4
Kon. HFC JO13-2 - Bloemendaal JO13-2 3 - 0
Kon. HFC JO13-2 - DSS JO13-1 -
Kon. HFC JO13-2 - EDO hfc JO13-1 2 - 5
Kon. HFC JO13-2 - HBC JO13-1 3 - 2
Kon. HFC JO13-2 - Nieuw West United SV JO13-1 8 - 1
Kon. HFC JO13-2 - Overbos JO13-1 9 - 2
Kon. HFC JO13-2 - Velsen JO13-1 0 - 1
Kon. HFC JO13-2 - VVC JO13-1 5 - 2
Kon. HFC JO13-2 - ZSGOWMS JO13-1 1 - 1
Wedstrijd Uitslag
Nieuw West United SV JO13-1 - DSS JO13-1 0 - 3
Nieuw West United SV JO13-1 - EDO hfc JO13-1 1 - 1
Nieuw West United SV JO13-1 - HBC JO13-1 3 - 2
Nieuw West United SV JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 2 - 1
Nieuw West United SV JO13-1 - Overbos JO13-1 1 - 2
Nieuw West United SV JO13-1 - UNO vv JO13-1 2 - 1
Nieuw West United SV JO13-1 - Velsen JO13-1 0 - 2
Nieuw West United SV JO13-1 - VVC JO13-1 2 - 0
Nieuw West United SV JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 1 - 0
Overbos JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 4 - 6
Overbos JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 4 - 6
Overbos JO13-1 - DSS JO13-1 2 - 3
Overbos JO13-1 - EDO hfc JO13-1 2 - 4
Overbos JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 1 - 4
Overbos JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 1 - 2
Overbos JO13-1 - UNO vv JO13-1 0 - 5
Overbos JO13-1 - Velsen JO13-1 2 - 6
Overbos JO13-1 - VVC JO13-1 1 - 2
UNO vv JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 1 - 4
UNO vv JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 5 - 1
UNO vv JO13-1 - EDO hfc JO13-1 2 - 1
UNO vv JO13-1 - HBC JO13-1 2 - 1
UNO vv JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 3 - 4
UNO vv JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 2 - 0
UNO vv JO13-1 - Velsen JO13-1 1 - 4
UNO vv JO13-1 - VVC JO13-1 3 - 1
UNO vv JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 1 - 0
Velsen JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 4 - 1
Velsen JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 5 - 1
Velsen JO13-1 - EDO hfc JO13-1 1 - 3
Velsen JO13-1 - HBC JO13-1 6 - 0
Velsen JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 13 - 0
Velsen JO13-1 - Overbos JO13-1 -
Velsen JO13-1 - UNO vv JO13-1 1 - 2
Velsen JO13-1 - VVC JO13-1 4 - 0
Velsen JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 1 - 1
VVC JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 2 - 2
VVC JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 3 - 2
VVC JO13-1 - DSS JO13-1 0 - 10
VVC JO13-1 - EDO hfc JO13-1 1 - 6
VVC JO13-1 - HBC JO13-1 0 - 4
VVC JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 1 - 7
VVC JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 1 - 3
VVC JO13-1 - Velsen JO13-1 0 - 9
VVC JO13-1 - ZSGOWMS JO13-1 0 - 6
ZSGOWMS JO13-1 - Alliance 22 JO13-1 1 - 0
ZSGOWMS JO13-1 - Bloemendaal JO13-2 2 - 0
ZSGOWMS JO13-1 - DSS JO13-1 1 - 4
ZSGOWMS JO13-1 - HBC JO13-1 4 - 1
ZSGOWMS JO13-1 - Kon. HFC JO13-2 2 - 1
ZSGOWMS JO13-1 - Nieuw West United SV JO13-1 9 - 1
ZSGOWMS JO13-1 - Overbos JO13-1 6 - 0
ZSGOWMS JO13-1 - UNO vv JO13-1 4 - 1
ZSGOWMS JO13-1 - VVC JO13-1 3 - 2

Bijgewerkt op: 30/03/17 : 05:05

Bron: Voetbal.nl